blog image

تاریخ انتشار: جمعه دو تیر ۱۴۰۲

|    نویسنده : میراث

نقره یک فلز خارق العاده است. نه تنها در بسیاری از صنایع ضروری است، به عنوان جواهرات و ظروف نقره نیز مورد علاقه است و یک ذخیره باورنکردنی از ارزش است.

شمش نقره 50 گرمی و سرمایه گذاری آن

شمش نقره 50 گرمی چیست و چگونه آن را بخریم؟

نقره یک فلز خارق العاده است. نه تنها در بسیاری از صنایع ضروری است، به عنوان جواهرات و ظروف نقره نیز مورد علاقه است و یک ذخیره باورنکردنی از ارزش است.

از زمان‌های قدیم ما از نقره به عنوان پول استفاده می‌کردیم. اخیراً، افزایش قیمت نقره به این معنی است که ما دیگر از آن در سیستم سکه خود استفاده نمی‌کنیم؛ اما همچنان نقش مهمی در سبد سرمایه گذاری ما به عنوان وسیله‌ای برای محافظت از ثروت دارد.

برای اینکه بدانید شمش نقره 50 گرمی چیست، نقشی که می‌تواند در برنامه ریزی مالی شما داشته باشد و اینکه چگونه می‌توانید شمش 50 گرمی و سکه نقره بخرید، به ادامه مطلب بروید.

شمش نقره 50 گرمی چیست؟

شمش نقره به هر نقره درجه سرمایه گذاری که پس از انجام یک سری از مراحل از نقره خام به شمش تبدیل شده است و با خلوص حداقل 999.95 اطلاق می‌شود که به صورت شمش یا سکه ارائه در وزن 50 گرمی ارائه می‌شود.

شمش نقره

شمش نقره 50 گرمی چقدر ارزش دارد؟

شمش نقره 50 گرمی توسط سرمایه گذاران ارزش گذاری می‌شود نه تنها به دلیل قیمت و سود بالقوه آن، بلکه به دلیل مزایایی که در صورت نگهداری به عنوان بخشی از یک سبد متنوع به ارمغان می‌آورد.

از آنجایی که به عنوان پوششی در برابر تورم، ریسک‌های ژئوپلیتیکی و سیستمی عمل می‌کند، مزایای گرانبهایی برای سبد سرمایه گذاری شما به همراه دارد. همچنین در مواقع عدم قطعیت و همچنین در دوران رشد اقتصادی که تقاضای صنعتی افزایش می‌یابد، عملکرد خوبی از خود نشان داده است. وقتی صحبت از نقش آن در استراتژی مالی شما می‌شود، ممکن است ریسک‌ پذیر به نظر برسد.

مانند طلا، شمش نقره را می‌توان در وزن‌ها و اشکال مختلف سکه و شمش خریداری کرد. این البته روی قیمت تاثیر می‌گذارد. به عنوان مثال، یک شمش نقره 1000 اونسی تقریباً 40 برابر بیشتر از یک شمش نقره 1 اونسی  قیمت خواهد داشت.

قیمت شمش نقره ارتباط نزدیکی با قیمت لحظه‌ای نقره دارد.

آیا شمش نقره گران است؟

شمش نقره قیمت خود را از قیمت بازار نقره به اضافه هزینه‌های حق بیمه یا درصد کمی که در طول پالایش، ساخت، ضرب و حمل شمش متحمل می‌شود، می‌گیرد.

سکه شمش نقره چیست؟

یک سکه شمش نقره حاوی 99.99 درصد نقره خالص است و توسط ضرابخانه‌های دولتی در سر تا سر دنیا مانند ضرابخانه ایالات متحده، ضرابخانه سلطنتی بریتانیا و ضرابخانه سلطنتی کانادا ضرب می‌شود. تاریخ و ارزش اسمی که وضعیت پول قانونی در کشور مبدا را نشان می‌دهد، معمولاً روی سکه قابل مشاهده است. وزن و خلوص نقره در سکه‌های شمش نیز توسط قانون تضمین شده است.

شمش نقره چیست؟

شما می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد شمش نقره در مقاله شمش نقره مطالعه کنید؛ اما به طور خلاصه شمش نقره بلوکی از نقره با خلوص حداقل 99.95 درصد است.

دیگر وزن‌ها شمش نقره که طرفداران بسیاری دارد:

شمش نقره 100 اونس: وزن این شمش کمی بیش از 3 کیلوگرم است. اگر شمش 0.999 با کیفیت خوب باشد، حاوی 3107.20 گرم نقره خالص است. یک شمش با کیفیت خوب 0.9999 حاوی 3110.00 گرم نقره خالص خواهد بود.

شمش نقره 1000 اونس: یک شمش 1000 اونس معادل 31.1 کیلو است. اگر شمش 0.999 با کیفیت خوب باشد، حاوی 3107.2 گرم نقره خالص است. با 3110.0 گرم، یک شمش نقره 0.9999 حاوی مقدار کمی نقره بیشتر است و به این معنی است که سرمایه گذاران تفاوت بین این دو را در نظر می‌گیرند.

چگونه با خیال راحت شمش نقره 50 گرمی بخریم؟

هنگام تصمیم گیری برای خرید شمش نقره 50 گرمی باید عوامل زیر را در نظر بگیرید:

گسستردگی محصولات: برخی از فروشگاه‌هایی که شمش نقره را می‌فروشند دارای طیف بسیار محدودی از محصولات هستند که اگر بودجه و نیاز خاصی برای سبد سرمایه گذاری خود داشته باشید پیدا کردن بهترین مورد می‌تواند در این نوع از فروشگاه‌ها محدود کننده باشد؛ اما طیف وسیعی از شمش‌های نقره و محصولات در سایت میراث ارائه شده.

 

 

حق بیمه پرداخت شده: حق بیمه هزینه‌ای است که در طی پالایش، ساخت، ضرب کردن و بازاریابی شمش انجام می‌شود. معمولاً حق بیمه در شمش‌های کوچکتر و سکه‌های بسته بندی شده هدیه بالاتر است.

هزینه‌های اضافی: از هرگونه هزینه اضافی یا هزینه‌های پنهان آگاه باشید. اینها ممکن است به هزینه‌های رسیدگی یا بیمه یا هزینه‌های تحویل نسبت داده شود.

گزینه‌های ذخیره سازی: وقتی شمش نقره را می‌خرید، باید تصمیم بگیرید که در کجا می‌خواهید آن را ذخیره کنید. آیا آن را در خانه نگه می‌دارید یا از یک فروشنده شمش نقره برای ذخیره آن برای خود استفاده می‌کنید؟

گزینه‌های بازخرید: خرید شمش نقره تصمیمی برای محافظت از سبد مالی شما است، بنابراین ما معتقدیم که شما همیشه باید مقداری از آن داشته باشید. با این حال، ما می‌دانیم که مواقعی وجود خواهد داشت که می‌خواهید به برخی از دستاوردهایی که به دست آورده‌اید، پی ببرید. برای آماده شدن برای این کار، می‌خواهید از یک فروشنده شمش نقره خرید کنید که گزینه بازخرید را ارائه می‌دهد تا بتوانید به راحتی طلای خود را بدون دردسر و هزینه کمی بفروشید.

شمش نقره

شهرت و اعتبار: اینجا در میراث ما به مشتریان بسیاری برای خرید شمش نقره کمک کرده‌ایم و ما امیدواریم بتوانید یکی از شمش‌های طلا و نقره را متناسب با نیاز خود بیابید. تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک شرکت قابل اعتماد است و بهترین خدمات و کیفیت محصولی را که شایسته شماست به شما ارائه می‌دهد؛ بسیار سخت است. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم همیشه به سایت‌ها و انجمن‌های نقد مراجعه کنید تا اعتبار شرکت را بسنجید. میراث یک اعتبار 50 ساله دارد که شما می‌توانید با خیال راحت شمش‌های طلا و نقره را خریداری کنید.

شمش نقره 50 گرمی از کجا بخریم

پنج گزینه اصلی برای تصمیم گیری خرید شمش نقره 50 گرمی وجود دارد.

خرید حضوری: مزیت خرید مستقیم شمش نقره از یک مغازه این است که می‌توانید شمش‌ها یا سکه‌ها را قبل از اینکه به خانه ببرید لمس کنید، احساس کنید و ببینید. ما موافقیم که این داشتن و از نزدیک لمس کردن، خوب است؛ اما این یک معامله معقول شمش نقره ایجاد نمی‌کند. با خرید از یک فروشگاه، حق بیمه کم و راه حل‌های حرفه‌ای ذخیره سازی را کنار می‌گذارید.

بازارهای آنلاین: هر کسی می‌تواند شمش طلا را در بازارهای آنلاین بفروشد. یک نکته مثبت این است که طیف بسیار گسترده‌ای از محصولات شمش نقره وجود خواهد داشت لطفاً اگر می‌خواهید سرمایه‌گذاری خود را به این روش انجام دهید، مراقب باشید، زیرا راه کمی برای تأیید آنچه می‌خرید وجود دارد و فروش شمش طلا یا نقره شما در آینده تقریباً غیرممکن خواهد بود.

فروشندگان اختصاصی شمش نقره و طلا: میراث یکی از فروشندگان پیشرو شمش نقره و طلا است. مشتریان ما به ما اعتماد دارند، زیرا خدمات ما امن، ساده و شخصی است. طیف وسیعی از شمش‌های نقره و شمش‌های طلا در سایت میراث موجود هست که شما می‌توانید با توجه به بودجه و هدفتان آن را خریداری کنید.

نحوه خرید شمش نقره 50 گرمی

میراث با کمال میل به شما کمک می‌کند تا در هنگام تصمیم به خرید شمش نقره 50گرمی، اولین گام‌ها را بردارید. ما متوجه شدیم که حتی زمانی که تصمیم گرفتید شمش نقره را از کجا بخرید، گزینه‌های مختلف شمش نقره همچنان می‌توانند شما را در انتخابتان گیج کنند.

چه تصمیم به خرید شمش نقره یا شمش طلا داشته باشید، مطمئن باشید که ما راه حلی متناسب با نیاز شما داریم. ما طیف وسیعی از گزینه‌های سرمایه گذاری شمش نقره و طلا را ارائه می‌دهیم.

مزایای خرید شمش نقره 50 گرمی چیست؟

سرمایه گذاران اغلب هنگام ورود به بازار فلزات گرانبها به نقره روی می‌آورند. خوب، یکی از دلایلی که بسیاری از مردم در شروع سفر سرمایه گذاری خود نقره را ترجیح می‌دهند، صرفاً به دلیل شکاف قیمت طلا و نقره است. این نسبت به طور رسمی به عنوان نسبت نقره به طلا شناخته می‌شود. البته طلا همیشه گرانتر از نقره بوده و در سالهای اخیر نقره 85 برابر طلا ارزانتر بوده است. این امر باعث می‌شود خرید شمش‌های طلا مانند شمش طلای یک کیلویی برای بسیاری از سرمایه‌گذاران مقرون به صرفه نباشد، اگرچه اندازه‌های کوچک‌تر مانند 1 اونس و 100 گرم هنوز در دسترس هستند.

اکنون، ما در آستانه یک بحران مالی جهانی دیگر هستیم. در چند سال گذشته، چندین عامل ژئوپلیتیکی اقتصاد جهانی را به سمت لبه سوق داده است. در نتیجه، سرمایه گذاران برای محافظت از ریسک‌های خود به طلا روی آورده‌اند و قیمت نقدی طلا افزایش یافته است. بنابراین، نقره چند برابر ارزانتر از طلا شد.

 

مزایای خرید شمش نقره 50 گرمی

شمش‌های نقره بزرگ، ارزش بهتری نسبت به پول دارند.

چرا باید روی شمش‌های نقره سرمایه گذاری کنید؟

مزیت اصلی خرید شمش‌های نقره، هزینه کمتر هر گرم در مقایسه با سکه‌های نقره کوچکتر است. شمش‌های نقره را می‌توان در اندازه‌های بزرگ مانند 5 کیلوگرم خریداری کرد؛ اما به دلیل قیمت پایین نقره همچنان مقرون به صرفه است. شمش‌های نقره هزینه تولید کمتری دارند که منجر به قیمت ارزان‌تر هر گرم می‌شود. بنابراین، هنگام خرید شمش نقره 50 گرمی، می‌توانید با پولی که سرمایه گذاری می‌کنید، حجم بیشتری نقره به دست آورید. شمش نقره به وفور در بازار موجود است و عناوین رایج آن 1 کیلوگرم و 5 کیلوگرم است. انتظار می‌رود بازار نقره در نهایت به دلیل افزایش تقاضای صنعتی افزایش یابد. بنابراین، سرمایه‌گذاری در نقره این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا در آینده ارزش زیادی کسب کنید و سود به دست بیاورید.

راحتی ذخیره سازی

ذخیره سازی شمش‌های نقره 50 گرمی نیز به دلیل اندازه مناسب آنها آسان‌تر است. اگر شمش‌های نقره را از یک فروشنده معتبر خریداری می‌کنید، به احتمال زیاد، می‌توانید یک راه حل ذخیره سازی را نیز انتخاب کنید. بسیاری از فروشندگان نقره شما را در انبارهای امن ذخیره می‌کنند. شمش‌ها مستطیل شکل هستند و فضای کمتری را اشغال می‌کنند.

 

به این محصول امتیاز دهید:
یک نظر برای این مقاله بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلدهای اجباری با * نشان گذاری شده‌اند.