blog image

تاریخ انتشار: چهارشنبه سه خرداد ۱۴۰۲

|    نویسنده : میراث

بعد از خواندن مقاله زیر ممکن است دید شما درباره استفاده از جواهرات مردانه برایتان تغییر کند و بتوانید مناسب‌ترین آن را برای خود انتخاب کنید.

6 قطعه جواهرات قابل قبول برای مردان مدرن

جواهرات طلا برای مردان

آیا باید جواهرات بپوشم؟ این سؤالی است که بسیاری از آقایان خود را درگیر آن کرده‌اند. آیا من با پوشیدن جواهرات شیک و مدرن به نظر می‌رسم یا ممکن است در یک جمع خوب به نظر نرسم؟

بعد از خواندن مقاله زیر ممکن است دید شما درباره استفاده از جواهرات مردانه برایتان تغییر کند و بتوانید مناسب‌ترین آن را برای خود انتخاب کنید.

فلز خود را انتخاب کنید

جواهرات مردان

اول از همه، شما باید مواد مورد نظر خود را مشخص کنید. به هر حال، تطبیق فلزات شما یک جزئیات کوچک اما مهم است، بنابراین فلزی که بیشتر دوست دارید و مناسب شما است را انتخاب کنید تا خوب به نظر برسید.

طلا

طلا انتخاب افراد با اعتماد به نفس است و فلزی است که مجلل می‌تراود؛ اما اگر به‌طور نادرست استفاده شود، می‌تواند در ظاهر و استایل فرد ناخوشایند به نظر برسد. همچنین ممکن است فرد طوری دیده شود که دیگران فکر کنند او قصد دارد تا بیش از حد خودنمایی کند، بنابراین اگر تصمیم به انجام استفاده از فلز طلا را دارید، بهتر است طلا را در استایل خود به اندازه استفاده کنید.

این برای قطعات کوچکتر و نامحسوس مانند حلقه ازدواج و دکمه سرآستین ایده آل است؛ اما روی ساعت‌ها نیز به خوبی دیده می‌شود به ویژه هنگامی که با استیل یا نقره ترکیب شود. گردنبندهای طلای درشت و زرد می‌تواند تغییرات زیادی را در ظاهرتان ایجاد کند و زیبایی آن را چندین برابر کند.

نقره استرلینگ

نقره استرلینگ یک فلز کلاسیک، مقرون به صرفه و همه کاره است که مورد علاقه بسیاری از مردان هست. قابلیت پوشیدن و ماهیت کم‌رنگ آن، نقره استرلینگ را به گزینه‌ای مناسب برای کسانی تبدیل می‌کند که می‌خواهند به‌جای بیانی جسورانه، لباس‌هایشان را برجسته کنند.

گفته می‌شود، این بدان معنا نیست که باید جواهرات به کار رفته را روی هم انباشته کنید. اگر این کار اشتباه انجام شود، می‌تواند خیلی زیاد به نظر برسد و استایل شما را خراب کند. یک قانون خوب این است که بیش از دو تکه اکسسوری روی هر مچ (از جمله ساعت شما) نباشد.

پلاتین

پلاتین فلزی است که بسیاری از مردان زمانی که می‌خواستند حلقه نامزدی بخرند به آن فکر کرده‌اند، پلاتین فلز گرانبهایی است که طبیعت مجلل و چشم‌نواز طلا را با دوام و پیچیدگی نقره ترکیب می‌کند. بنابراین، قیمت بالایی دارد و اغلب برای جواهرات گران‌قیمت مانند زیوآلات عروسی یا ساعت‌های لوکس استفاده می‌شود.

تنها جنبه منفی که پلاتین دارد در واقع این است که می‌تواند برای سلیقه برخی افراد کمی بیش از حد براق باشد.

گزینه‌های جواهراتی که همه مردان می‌توانند از آن استفاده کنند

روزهایی که اکسسوری‌هایی که مردان می‌پوشیدند کارکرد خاصی داشتند، گذشته است. به هر حال، اگرچه ما در زمانی زندگی می‌کنیم که گوشی‌های هوشمند بسیار رایج هستند و افراد اغلب از روی آنها ساعت را نگاه می‌کنند؛ اما باز هم مردان ترجیح می‌دهند مچ دست خود را با یک ساعت تزئین کنند. جواهرات را باید نوعی ابراز وجود در نظر گرفت. استفاده از ساعت راهی برای فردی کردن ظاهر شما است. در اینجا 6 قطعه اکسسوری وجود دارد که باید به مجموعه خود اضافه کنید.

یک گردنبند

اکثر مردان همچنان از گردنبند دوری می‌کنند، زیرا می‌تواند تا حدودی یک انتخاب جسورانه باشد. برخی می‌گویند گردنبدها خیلی شیک و زنانه هستند یا ممکن است در استایل یک جزء درشت و اضافی به نطر برسند و شما ناگهان از انتخاب آن منصرف می‌شوید.

گردنبندمردانه

برای شروع استفاده از گردنبند مردانه، یک زنجیر متوسط ​​با یک آویز کوچک را امتحان کنید، که به لباس‌های شما جذابیت بیشتری می‌دهد و در زمان نمایش، جلوه بسیار زیبایی ایجاد می‌کند.

حلقه

حلقه‌ها هنوز به طور گسترده با ازدواج یا خانواده مرتبط هستند، حلقه‌ها مدت‌هاست جزء اصلی جواهرات مردانه بوده‌اند؛ اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید آن را به جزء نمادی برای ازدواج استفاده کنید.

حلقه مردانه

حلقه‌هایی که بزرگ هستند و مهرهای رنگی دارند دیگر فقط برای افراد از یک قشر خاص نیستند، این نوع از حلقه‌ها دوباره مد شده است و گزینه‌ای عالی برای کسانی است که می‌خواهند چیزی غیر از یک حلقه ساده بپوشند. اگر از حلقه‌ای استفاده کنید که نشان خانوادگی، حروف اول شما، یا چیزی که برای کاربر مهم است، حکاکی شده باشند، بسیار زیبا به نظر می‌رسند. اگر این دو مدل حلقه را دوست ندارید، بهترین توصیه این است که حلقه را ساده و بدون حکاکی خاصی خریداری کنید. حلقه نقره عیار هرگز از مد نمی‌افتد و حتی می‌توان آن را با یک حلقه  عروسی (البته در انگشتی متفاوت) با همان جنس، در صورت علاقه پوشید.

دستبند

به‌عنوان یک مرد شیک، احتمالاً از قبل ساعتی را روی مچ خود می‌زنید، پس چرا به این ترکیب یک دستبند اضافه نکنید؟ برای معرفی یک نقطه مورد علاقه به ترکیب شلوار جین و تی شرت خود، یک دستبند زیبا را انتخاب کنید، که همیشه روی دست محکم شما پوشیده می‌شود و به نوعی این دستبندها می‌توانند جزئی از استایل شما بشوند.

دستبند طلا

دکمه سرآستین

دکمه سرآستین برای بسیاری از موقعیت‌های رسمی، مانند زمانی که کراوات مشکی می‌زنید یا زمانی پیراهن سرآستین فرانسوی را پوشیده‌اید، ضروری است؛ اما آنها همچنین می‌توانند کمی جذابیت به ترکیب کت و شلوار و کراوات شما در طول مدتی که از آن استفاده می‌کنید، اضافه کنند.

از اینکه هر نوع دکمه سر آستینی را که دوست دارید بپوشید، نترسید، زیرا آنها بخش کوچکی از ظاهر شما هستند و اکثر مردم متوجه آنها نمی‌شوند. باز هم، انتخاب نوع فلز سرآستین باید توسط جواهرات دیگری که در حال حاضر استفاده می‌کنید (مثلاً حلقه ازدواج یا ساعت) تعیین شود؛ اما این فرصت وجود دارد که مواد کنتراست مانند اونیکس یا مادر مروارید یا حتی الماس را در اینجا معرفی کنید.

دکمه سر آستین طلا

وقتی صحبت از طراحی به میان می‌آید، گزینه‌های عجیب‌تر مانند حیوانات یا جمجمه‌ها می‌توانند به ظاهر شما شخصیت بیافزایند؛ اما بهترین استایل‌ها آن‌هایی هستند که برای پوشنده معنی دارند و به عنوان معرفی کمی از شخصیت شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال، ممکن است دکمه سر دست هواپیما را انتخاب کنید، زیرا در حال حاضر در حال یادگیری پرواز یا اتومبیل‌های مسابقه‌ای قدیمی هستید، بنابراین ممکن است شکل دکمه سرآستین نشان دهنده علاقه شما یا شغلتان باشد.

اگر مشکل دارید یا ترجیح می‌دهید همه چیز را ساده نگه دارید، می‌توانید یک جفت ظریف و بدون شکل خاصی را در نظر بگیرید. دکمه سرآستین حروف اول خود یا حروف یکی از عزیزانتان یک انتخاب هوشمندانه است و آنها یک خرید ایده آل برای مناسبت‌های خاص مانند عروسی هستند و برای همیشه ارزش احساسی خود را در طی سال‌های آینده حفظ خواهند کرد.

یک گیره کراوات

معمولاً برای کسانی که هنوز در محیط‌های معمولی شرکتی یا تجاری کار می‌کنند که لباس رسمی می‌پوشند، ممکن است از کراوات استفاده کنند یک گیره کراوات در درجه اول برای خدمت به هدفی وجود دارد: کراوات خود را در جای خود و در زمانی که مشغول کسب‌وکار خود هستید، نگه دارید.

از آنجایی که برای پوشیدن در محل کار یا مراسم رسمی طراحی شده‌اند، گیره‌های کراوات به طور سنتی در طرح‌های ساده و بی‌شکل هستند. معمولاً از فلزات جامد یا آبکاری شده، با یا بدون الگوی حکاکی شده ساخته می‌شوند.

نیازی به فکر کردن بیش از حد در این مورد نیست. به سادگی سبکی را انتخاب کنید که با فلزات موجود در مجموعه جواهرات شما مطابقت داشته باشد. آنچه بسیار مهمتر است، خرید اندازه مناسب برای کراوات‌هایی است که از قبل در کمد خود دارید: گیره کراوات شما هرگز نباید پهن‌تر باشد این یک اشتباه  است.

یک ساعت

این درست است که برخی می‌گویند، ساعت‌های کلاسیک هرگز از مد نمی‌افتد و هیچ چیز کلاسیک‌تر و زیباتر از ساعت یک مرد در کمد لباس او وجود ندارد. بسیاری از مردان علاقه به ساعت دارند و آن را به صورت روزانه و در مراسم‌های مختلف استفاده می‌کنند و کمتر کسی از مردان هست که به استفاده از آن در استایل شخصی خود علاقه‌ای نشان ندهد.

اگر خوش شانس باشید، ساعت شما از چندین نسل قبل برای شما باقی مانده است و ارزش احساسی واقعی را برایتان به ارمغان آورده. برای بقیه افراد که به آنها ساعت ارزشمند به ارث نرسیده است، هنگام خرید یک ساعت جدید باید موارد زیادی را در نظر بگیرند. همه چیز از بودجه گرفته تا سبک زندگی و سایز مچ دست باید قبل از شروع به گشتن و خرید ساعت ارزیابی شود.

ساعت

در واقع استفاده از ساعت یک مد زنانه محسوب می‌شد تا اینکه سربازان از جستجوی ساعت‌های جیبی خود خسته شدند و شروع به پوشیدن آن‌ها مانند دستبند کردند.

نگاه کردن به مچ دست تلاش کمتری نسبت به پیدا کردن موبایل در کیف یا چک کردن جیب خود برای دیدن زمان روی صفحه گوشی خود می‌طلبد. موارد خاصی وجود دارد که مخفی نگه داشتن تلفن مانند یک قانون ناگفته است. به عنوان مثال، آیا در هنگام عروسی یا تشییع جنازه با بیرون کشیدن تلفن از جیب خود یا نگاه کردن مخفیانه به مچ دست خود احساس راحتی بیشتری می‌کنید؟ این کار پیغام اشتباهی می‌دهد این رویدادها معمولاً معنایی عاطفی دارند و شما واقعاً نمی‌خواهید بی‌صبر باشید. تصور کنید با بیرون کشیدن تلفن همراه خود این تصور را ایجاد کنید که ترجیح می‌دهید جای دیگری باشید. همین امر در مورد جلسات کاری مهم نیز صدق می‌کند. استفاده از ساعت راحت است و هدف اصلی خود را بدون حواس پرتی انجام می‌دهد.

یک مرد متمایز هرگز بدون ساعتش استایل خود را کامل نمی‌کند. همیشه می‌توانید روی یک ساعت حساب کنید تا ظاهری شیک به لباس‌تان بیافزایید. تنوع سبک‌ها همچنین به این معنی است که شما هرگز خسته نخواهید شد، به خصوص در مورد ساعت‌های طلایی این قضیه بیشتر هم صدق می‌کند.

داشتن یک ساعت طلا مزایای بسیار زیادی دارد.

شروع کننده مکالمه

بهتر است به شما توجه شود تا اینکه نادیده گرفته شوید. لباس مناسب می‌تواند درها را باز کند و در تنظیمات خاصی، یک ساعت زیبا می‌تواند بدون اینکه شما حتی یک کلمه بگویید، یک مکالمه را آغاز کند. اگر مردی هستید که می‌خواهید در لحظه ورود به اتاق متمایز شوید، به یک ساعت طلایی در مجموعه جواهرات خود نیاز دارید. 

به این ترتیب شما بسیاری از فرصت‌ها از تعاملات تصادفی را کسب خوهید کرد. این احتمالاً مهمترین دلیلی است که هر مردی باید یک ساعت طلا داشته باشد. شما هرگز نمی‌دانید که قرار است با چه کسی در کافه محلی، در قطار، هنگام صرف غذا در رستوران یا در یک کنفرانس برای کار ملاقات کنید. ساعت طلایی شما نیازی ندارد خیلی زرق و برق دار باشد. با شروع مکالمه آرام روی مچ دست خود در میان جمعیت متمایز خواهید شد. یک ساعت طلایی همیشه برای خودش صحبت می‌کند، و تعجب خواهید کرد که چه تعداد از مردم پاسخ خواهند داد.

نمادی از تجمل، ثروت و موفقیت

آیا تا به حال لذت گفتگو با سرمایه گذاران را داشته‌اید؟ آنها در مورد سهام، اوراق قرضه و حتی طلا صحبت خواهند کرد. گفته می‌شود که طلا یکی از امن‌ترین سرمایه گذاری‌ها است، زیرا نماد جهانی ثروت و تجمل شناخته می‌شود. ارزش طلا ممکن است نوسان داشته باشد؛ اما همیشه با گذشت زمان برای شما سود می‌آورد. ساعت‌های طلایی برای مدت طولانی نماد وضعیت و طبقه افراد بوده‌اند که تصویر خاصی کسان که از پوشیدن آن لذت می‌برند، ترسیم می‌کنند.

ساعت طلایی نشانگر محبوبیت و موفقیت است.

داشتن یک ساعت طلایی بر روی مچ دست، یادآوری دائمی از کار سختی است که برای رسیدن به جایی که امروز هستید انجام داده‌اید. این دلیل کافی برای داشتن یک ساعت طلایی در مجموعه شماست.

ساعت‌های طلایی همه کاره هستند

پیدا کردن ساعت برای رویدادهای مختلف کار آسانی نیست. یک ساعت نقره‌ای ممکن است رنگ مناسبی به لباس کار شما بیافزاید؛ اما برای روز بزرگی مانند عروسی شما مناسب نیست. به همین دلیل داشتن ساعت طلایی برای هر مردی بسیار مهم است.

 

یک ساعت طلایی همیشه ظاهر شما را برجسته می‌کند، اگر به درستی استایل شود. طلایی رنگی است که با بیشتر، اگر نه همه رنگ‌ها، هماهنگ می‌شود، بنابراین زمان کمتری را برای بلاتکلیفی صرف می‌کنید و زمان بیشتری را برای پذیرفتن شیک‌ترین رنگ خود دارید. ساعت‌های طلایی به اندازه کافی همه کاره هستند تا حس استایل شما را با لباس‌های رسمی یا سبک‌های غیررسمی نشان دهند.

تنوع ساعت های طلایی موجود در بازار به این معنی است که گزینه‌های زیادی را برای انتخاب دارید. انواع مختلفی وجود دارد: طلای سفید، رزگلد، طلای زرد و حتی طلای سیاه.

به این محصول امتیاز دهید:
یک نظر برای این مقاله بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلدهای اجباری با * نشان گذاری شده‌اند.