blog image

تاریخ انتشار: پنجشنبه بیست و چهار فروردین ۱۴۰۲

|    نویسنده : میراث

در این مقاله به نکات انتخاب جواهرات در مناسبت های متفاوت و مکان های مختلف میپردازیم و نکاتی را در رابطه با استایل حرفه ایی شما ارائه میدهیم

انتخاب جواهر در موقعیت‌های مختلف

 

همچنین درباره برند های کارتیه و ون کلیف یشتر بدانید

 

جواهرات برای رفتن به سرکار

انتخاب جواهرات برای دفتر کار می‌تواند چالش برانگیز باشد. شما نمی‌خواهید بیش از حد به چشم بیاید و در عین حال، جواهرات به کل ظاهر اداری شما شخصیت می‌بخشد.

جواهر

نکته مهمی که هنگام انتخاب جواهرات اداری باید در نظر داشته باشید، محیط شماست. شما یک زن شاغل حرفه‌ای هستید و باید اطمینان حاصل کنید که تمرکز روی شغل شماست. با این حال، جواهراتی که انتخاب می‌کنید مطمئناً در استایل کلی شما تفاوت ایجاد می‌کند.(جواهرات مناسب محل های مختلف)

در اینجا چند نکته در مورد اینکه چگونه استایل حرفه‌ای خود را با محیط کار خود همگام کنید، آورده شده است:

1) محیط اداری خود را ارزیابی کنید

اولین قدم برای انتخاب جواهرات کاری، ارزیابی محیط است. همکاران شما چگونه لباس می‌پوشند؟ آیا همه جواهرات مینیمالیستی می‌پوشند یا قطعات بزرگتری را انتخاب می‌کنند؟ انجام یک تحلیل اولیه به شما کمک می‌کند تا قطعات مناسب را انتخاب کنید.

2) جواهرات با اندازه‌های مناسب را انتخاب کنید

محیط اداری معمولا یک محیط رسمی است. بنابراین، زیورآلاتی که انتخاب می‌کنید لازم نیست بزرگ باشند. سعی کنید قطعات ظریفی را انتخاب کنید که ظاهر حرفه‌ای شما را نمایش دهند. سعی کنید با انتخاب رنگ‌های زیاد استایلتان را خراب نکنید. قطعاتی که انتخاب می‌کنید، می‌توانند ساده باشند؛ اما در عین حال نباید خسته کننده باشند. همیشه یک عنصر برجسته در جواهر انتخابی شما، می‌تواند وجود داشته باشد.

3) یک قطعه از جواهرات را انتخاب کنید

به جای پوشیدن چند تکه پررنگ به طور همزمان، که در نهایت ظاهری پر زرق و برق پیدا می‌کند. یک لباس رسمی را انتخاب کنید که می‌توانید در طول روز اداری خود بپوشید. این قطعه می‌تواند یک گردنبند طلای پررنگ یا گوشواره طلا و الماس باشد. همچنین می‌تواند یک انگشتر طلای زیبا باشد که با سنگ‌های قیمتی تزئین شده است تا لباس اداری شما را زیباتر کند.

4) جواهراتان را مناسب انتخاب کنید

به یاد داشته باشید، تمام روز در دفتر خواهید بود. اطمینان حاصل کنید که جواهرات سبک وزن را انتخاب می‌کنید، زیرا نمی‌خواهید لوازم جانبی حواس شما را پرت کند یا به شما آسیب برساند. اگر کاری دارید که بیشتر دستانتان روی میزی قرار می‌گیرد از استفاده النگوهای سنگین خودداری کنید، چون موجب می‌شود آنها با صفحه کلید شما برخورد کنند.

5) ظرافت را به استایل خود اضافه کنید

گاهی اوقات، جواهرات ساده و کلاسیک مؤثرترین مورد هستند. مرواریدها افزودنی عالی برای یک لباس حرفه‌ای هستند، زیرا ظرافت استایل شما را چند برابر افزایش می‌دهند. از قطعات ظریف طلای سفید برای پوشیدن روزمره اجتناب نکنید، بهتر است به جای آن از زنجیر طلایی روشن با آویز، استفاده کنید.

اینها نکاتی برای لباس اداری روزمره است.

نکات مهم برای خرید جواهرات عروسی

عروسی شما ممکن است، مهمترین روز زندگی شما باشد و هر عروسی در این روز می‌خواهد بی نظیر به نظر برسد.

جواهرات یکی از جنبه‌های مهمی است که زیبایی زیادی را به لباس شما اضافه می‌کند. زیورآلاتی که انتخاب می‌کنید به هاله، درخشش و ظاهر کلی شما می‌افزایند.

4 نکته مهم در مورد خرید جواهرات عروسی شما:

جواهرات خود را قبل از لباس بخرید

جواهر

خیلی وقت‌ها، عروس‌های آینده قبل از جواهرات لباس می‌خرند؛ اما این یک اشتباه است. جواهرات عروسی که می‌خرید به احتمال زیاد بسیار گران‌تر از لباس شما خواهد بود. به یاد داشته باشید، لباس شما باید جواهرات شما را برجسته کند، نه اینکه ارزش آن را کاهش دهد. چه جواهرات مینیمالیسم باشد یا هر طرح دیگری، باید لباس شما را بهتر نشان دهد و جلوه خاصی را به آن ببخشد.

با توجه به مناسبت انتخاب کنید

به طور سنتی در عروسی‌ها چندین مراسم دیگر مثل نامزدی وجود دارد، بنابراین عاقلانه است که جواهرات خود را با توجه به مناسبت انتخاب کنید. به عنوان مثال، مراسم حنا بندان معمولاً با قطعات سبکتر همراه است، مانند: زنجیر طلای روشن، گوشواره طلا و غیره.

برای مراسم نامزدی، پیشنهاد می‌کنیم تمرکز خود را روی حلقه خود با حداقل تاکید بر سایر قسمت‌ها حفظ کنید.

البته روز عروسی از همه مهمتر است. ست‌های طلای زرد با جزئیات زیبا و تزیینات سنگ‌های قیمتی را پیشنهاد می‌کنیم، چراکه این نوع از جواهرات ریشه سنتی بسیاری را در طول تاریخ به همراه دارد. توجه به این نکته مهم است که یقه لباس شما باید با شکل و طرح گردنبند مطابقت داشته باشد تا بهترین جلوه را داشته باشد.

هنگام انتخاب گوشواره، مهم است که مدل مو را با آن انطباق دهید. گوشواره‌های سنگین و بلند برای مدل موهایی که به سمت بالا جمع می‌شود بسیار مناسب هستند. اگر موهایتان کم‌رنگ است، مدل گوشواره‌های روشن‌تر و بلندتر ظاهر شما را زیباتر می‌کند.

روی قطعاتی سرمایه گذاری کنید که می‌توانند مادام العمر باشند

قطعاتی را انتخاب کنید که تا آخر عمر برای شما دوام بیاورند و هرگز قدیمی به نظر نرسند. جواهرات عروسی را می‌توان تا آخر عمر و در دیگر مراسمات استفاده کرد، آنها ارزش بالایی دارند و یک دارایی هم برای شما محسوب می‌شوند، بنابراین هنگام خرید جواهرات به این نکته هم توجه کنید.

جواهراتی را انتخاب کنید که هنگام استفاده از آن راحت باشید.

در نهایت، به نظر ما، مهمترین نکته این است که با جواهرات خود احساس راحتی کنید. از این گذشته، این روز بزرگ شماست و دوست دارید تا حد امکان از آن لذت ببرید. سعی کنید از گوشواره‌های بسیار سنگین برای مواقعی که نیاز به رقصیدن دارید، اجتناب کنید. جواهرات نباید به شما احساس انقباض بدهد، بلکه باید درخشندگی شما را افزایش دهد.

جواهرات ساقدوش

در روز عروسی، عروس مانند الماس درخشان می‌درخشد. او مرکز توجه است و همه نگاه ها به او است. با ساقدوش‌هایش که دائماً دور او هستند. با توجه به آنها، بسیار مهم است که گروه عروس جواهرات ظریف، شیک را انتخاب کنند که کل ظاهر جشن عروسی را برجسته کند.

ساقدوش‌ها گروهی از دوستان مورد اعتماد عروس و نزدیک‌ترین افراد به او جدا از خانواده‌اش هستند. وقتی او با عشق زندگی‌اش ازدواج می‌کند، ساقدوش‌های او بسیار خوشحال هستند.

در اینجا چند گزینه الهام بخش جواهرات ساقدوش عروس آورده شده است.

یک گردنبند رزگلد با کارهای پیچیده برای ساقدوش عروس عالی خواهد بود. با افزودن یک جفت گوشواره زیبا و یک دستبند به رنگ رزگلد، ظاهر ساقدوش‌ها را زیبا می‌کند. با انتخاب لباس ساقدوش در رنگ‌هایی مانند آبی، صورتی، قرمز یا بنفش که با تم عروسی مطابقت دارد، آن را تکمیل کنید.

جواهراتی را در طرح‌های گل برای ساقدوش‌های خود می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. گردنبند رزگلد یا طلای سفید با طرح‌های گلدار، گوشواره‌هایی با نقش و نگار گلدار و دستبند شیک آن‌ها را زیبا جلوه می‌دهد. حلقه‌های انگشتی را با همان تم انتخاب کنید تا ظاهر را کامل کنید.

برای عروسی با تم مینیمالیستی، ساقدوش‌ها با جواهرات طلایی یا رزگلد زیبا می‌درخشند. به سراغ قطعات مینیمالیستی و در عین حال شیک بروید که کلاسیک به نظر می‌رسند. جواهرات تزئین شده با سنگ به عالی شدن این ظاهر کمک می‌کند. یک گردنبند تک لایه و یک جفت گل میخ عالی خواهد بود.

وقتی صحبت از جواهرات ساقدوش‌ها به میان می‌آید، هیچ چیز به اندازه الماس‌های درخشان جذاب نیست. با تزیین ساقدوش‌های خود با الماس زرق و برق بیشتری به عروسی خود اضافه کنید.

تنها یک گردنبند الماس برای دگرگونی کل ظاهر کافی است. آن را با گل میخ‌های الماس و یک دستبند ساده میخ الماس ست کنید. جواهرات براق و چشم نواز، ساقدوش شما را از بقیه متمایز می‌کند.

آویزهای الماس ظریف را در اشکال و اندازه‌های مختلف انتخاب کنید. گل میخ‌های هلالی شکل و سرآستین‌های الماسی را اضافه کنید.

جواهرات شخصی سازی شده نیز انتخابی عالی برای ساقدوش شماست تا بداند شما چقدر برای آن فکر کرده‌اید. برای تمام تلاش‌هایی که برای کمک به عروسی شما انجام داده‌اند، به آنها عشق بیشتری نشان دهید. چه راهی بهتر از نشان دادن آن با جواهرات شخصی شده؟ یک آویز طلا با حروف اول به آنها نشان می‌دهد که چقدر به آنها اهمیت می‌دهید و دوستشان دارید.

همانطور که برای روز بزرگ خود با تیم عروس خود برنامه ریزی می‌کنید، فراموش نکنید که کلی سرگرمی داشته باشید و خاطراتی جاودانه برای همیشه بسازید.

بهترین جواهرات کودکان برای موقعیت های خاص

جشن گرفتن اولین نقاط عطف فرزندتان چیزی است که همیشه در قلب شما باقی خواهد ماند. اولین تولد آنها، اولین باری که غذای جامد خوردند یا اولین باری که به سن نوجوانی می‌روند، همگی مناسبت‌های ویژه‌ای هستند که برای آنها ممکن است، جشن‌ بگیرید. یکی از راه‌های افزودن درخشش و شکوه بیشتر به این مناسبت‌های شاد، هدیه دادن چیزی زیبا مانند جواهرات قیمتی است.

یک جواهرات مینیمالیستی که با طراحی پیچیده ساخته شده است، بهترین راه برای نشان دادن میزان دوست داشتن و گرامی داشتن فرزند کوچک است. هر قطعه از جواهرات همچنین یک سرمایه گذاری عالی برای آینده آنها است. این فقط نمادی از عشق شما نیست که آنها برای زندگی آن را گرامی می‌دارند، بلکه می‌تواند به رویاهای آنها نیز کمک کند. هر قطعه کوچک جواهرات، خواه گردنبند ، دستبند جذاب، یا حلقه‌های زیبا درهای وسیعی از فرصت ها را به روی آنها باز می‌کند.

با گذشت سال‌ها، یکی از این جواهرات مطمئناً تبدیل به یک قطعه ارزشمند برای آنها خواهد شد و عشق و گرمای شما را به آنها یادآوری می‌کند.

 اولین تولد آنها: روزی که فرزندتان یک ساله می‌شود، یکی از شادترین روزهای زندگی شماست. حتماً یک جشن تولد مفصل برنامه ریزی کرده‌اید که تم شخصیت کارتونی مورد علاقه آنها را در ذهن داشته باشید. اولین تولد فرزند شما بهترین فرصت برای هدیه دادن چیزی زیبا و باارزش برای اولین بار است. اگرچه او اکنون کوچکتر از آن است که اهمیت و ارزش هدیه را درک کند؛ اما همانطور که بزرگ می‌شود، عکس‌ها و فیلم‌های آن باعث می‌شود که او احساس خاص و دوست داشتنی کند.

چنین نقطه عطف مهمی در زندگی او سزاوار چیزی کمتر از یک دستبند الماس کوچک شیک نیست که با لباس زیبایش مطابقت داشته باشد.

وقتی شک دارید در انتخاب جواهر برای کودک خود، همیشه با یک تکه جواهرات کوچک شروع کنید که فرزند شما با آن جذاب به نظر برسد. به این ترتیب، حرکات آنها را محدود نمی‌کند و باعث ناراحتی آنها نمی‌شود. همچنین به فاکتور ایمنی توجه داشته باشید تا عشق شما به فرزندتان از طریق این فلزات گرانبها بدرخشد.

به این محصول امتیاز دهید:
یک نظر برای این مقاله بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلدهای اجباری با * نشان گذاری شده‌اند.