blog image

تاریخ انتشار: شنبه سی و یک تیر ۱۴۰۲

|    نویسنده : میراث

طلا تنها هدیه‌ای است که در طول یک دوره ارزش آن افزایش می‌یابد. بهترین بخش برای شما این است که گزینه‌های مختلف مستقیم و غیر مستقیم برای سرمایه گذاری در طلا دارید

سالگرد ازدواج،فرصتی عالی برای غافلگیری همسرتان با طلا

سالگرد

سالانه بیش از 2 میلیون ازدواج در ایران رخ می‌دهد. زوج‌ها و خانواده و دوستانشان به دنبال راه‌های بیشتری برای جشن گرفتن نقاط عطف سالگرد اولیه (اول، پنجم و دهم) هستند.

طبق تحقیقات مصرف کننده هالمارک، زوج‌ها اغلب کارت‌های سالگردی را که به یکدیگر می‌دهند نگه می‌دارند و مجموعه حاصل به مرور زمان تبدیل به تاریخچه عشق آنها می‌شود.

 

همچنین بخوانید:شمش طلا به عنوان هدیه

 

کارت‌های پنجاهمین سالگرد محبوبیت دارند و از سال 1991 که زوج‌های جنگ جهانی دوم شروع به رسیدن به نقطه عطف 50 ساله خود کردند، وجود داشته است.

جشن گرفتن سالگرد همیشه یک رسم رایج بوده است. دلایل اولیه برای جشن گرفتن با چرخه‌های زندگی مرتبط بود: زمان کاشت، زمان برداشت، تغییر فصل‌ها، و رویدادهای زندگی برای مثال عروسی. سالگرد روز عروسی دلیل موجهی برای جشن شد.

سالگرد ازدواج

به نظر می‌رسد رسم مرتبط کردن نقره با 25 سالگرد ازدواج و طلا با پنجاهمین سالگرد ازدواج در منطقه آلمانی اروپای میانه سرچشمه گرفته است. سالگرد نقره‌ای شامل این بود که شوهری به همسرش یک گلدسته نقره‌ای هدیه می داد، زمانی که آنها 25 سال ازدواج کرده بودند. در پنجاهمین سالگرد، شوهر یک تاج گل طلا به زن داد.

در حال حاضر دو سالگرد الماس جشن گرفته می‌شود. یکی در 60 سالگی و دیگری در 75 سالگی. هفتاد و پنجمین سالگرد الماس اصلی است و شصتمین سالگرد زمانی اضافه شد که ملکه ویکتوریا (پادشاه امپراتوری انگلیس) جشن الماس خود را در شصتمین سالگرد به سلطنت رسیدن در سال 1897 جشن گرفت.

در سال 1922، امیلی پست اولین لیست شناخته شده هدایای سنتی سالگرد را منتشر کرد. او در سال 1957 این فهرست را گسترش داد تا سال‌های بیشتری را شامل شود.

 

همچنین بخوانید:جواهرات طلا برای مردان

 

او عاشق درخشش است و وقتی جواهرات طلا می‌پوشد چهره اش روشن می‌شود. بله، طلا اولین عشق هر زنی است و همسر شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. طلا علاوه بر اینکه یک گزینه عالی برای هدیه دادن است، یک گزینه سرمایه گذاری آزمایش شده نیز می باشد. این آزمون زمان را از نظر افزایش مداوم ارزش پشت سر گذاشته است. اگر سالگرد شما نزدیک است، زمان ایده آلی است که بتوانید همسرتان را با هدیه دادن جواهرات طلای زیبای او غافلگیر کنید.

دلایل هدیه دادن طلا به همسرتان در این سالگرد

✔ آن لبخند جوشان، درخشان و بی‌ارزش روی صورت همسرتان

✔ این یک هدیه امنیت مالی برای او است

✔ یک گزینه سرمایه‌گذاری عالی، در آینده

✔ دادن هدیه‌ای که در واقع با گذشت زمان قدردانی می‌کند.

طلا یک دارایی است:

در حالی که یک کیف یا عطر یا لباس طراحان دوام می‌آورد، طلا تنها هدیه‌ای است که در طول یک دوره ارزش آن افزایش می‌یابد. بهترین بخش برای شما این است که گزینه‌های مختلف مستقیم و غیر مستقیم برای سرمایه گذاری در طلا دارید. می‌توانید به همسرتان طلای فیزیکی هدیه دهید یا به دنبال صندوق‌های قابل معامله در بورس طلا بروید که این روزها به عنوان یک گزینه سرمایه‌گذاری بسیار محبوب شده‌اند.

طلا به عنوان هدیه

طلا امنیت است:

طلا همه کاره است و دارای ارزش جهانی است. این بدان معنی است که سرمایه گذاری شما در زمانی که به آن بیشتر نیاز دارید و در جایی که بیشتر به آن نیاز دارید مفید خواهد بود. طلا می‌تواند یکی از بهترین پوشش‌هایی باشد که می‌توانید برای همسرتان در برابر تورم فزاینده فراهم کنید. دلیل این امر صرفاً این است که قیمت طلا معمولاً همراه با افزایش قیمت سایر کالاها افزایش می یابد. همسر شما همیشه با طلا در کنارش احساس امنیت بیشتری می‌کند.

طلا می‌تواند در آینده کمک کند:

طلا بسیار ارزشمند است و راه مهمی برای سرمایه گذاری بلندمدت است. سرمایه گذاری کوچک و منظم در طلا به برنامه ریزی تحصیلی، ازدواج و بازنشستگی فرزندان شما کمک زیادی می‌کند. بنابراین، این یک هدیه طلایی عالی برای همسر در سالگرد شما است.

طلا در گزینه‌های مختلفی موجود است

طلای فیزیکی رایج‌ترین شکل است و می‌توان آن را به عنوان جواهرات، سکه‌های طلا و شمش‌های طلا هدیه داد. می‌توانید با سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری طلا و صندوق‌های قابل معامله در بورس طلا (ETF) طلای کاغذی هدیه کنید. طلای دیجیتال شکل جدیدتری از سرمایه گذاری است که در آن می‌توانید طلای 24 عیار را از طریق پلتفرم‌های کیف پول موبایل خود در خارج از ایران خریداری کرده و آن را به صورت دیجیتال جمع آوری کنید.

هدیه سالگرد ازدواج و طلا

ایده‌های هدیه جواهرات طلا برای سالگرد

طلا یکی از بهترین راه ها برای ابراز احساسات و ایجاد حس خاص بودن همسرتان در سالگرد ازدواجتان است. بیایید به برخی از بهترین گزینه‌های هدیه طلایی که می‌توانید کشف کنید نگاه کنیم:

1. آویز عشق: آویزهای بی انتها و کلاسیک، یک گزینه هدیه بسیار محبوب هستند. شما می‌توانید آنها را سفارشی کنید و حتی تصاویری از شما دو نفر را در داخل قفل اضافه کنید. اگر به دنبال هدیه دادن جواهرات طلا به همسرتان هستید، آویزهای عشق انتخابی ایده آل هستند.

2. دستبند یا گردنبند بی نهایت: دستبند و گردنبند بی نهایت نماد عشق ابدی است. چه راهی بهتر از این نماد زیبای تعهد برای ابراز محبت به همسرتان؟ می‌توان آن را به عنوان بخشی از یک مجموعه خاص یا حتی به عنوان لباس روزانه پوشید، و آن را به یک جواهرات ایده آل برای همسرتان تبدیل می‌کند.

3. گردنبند با سنگ‌های قیمتی: گردنبندهای ساخته شده از طلا و سنگ‌های قیمتی، مظهر لطف هستند. می‌توانید گردنبند را سفارشی کنید تا یک سنگ قیمتی را به عنوان آویز اضافه کنید یا چندین سنگ دور گردنبند را انتخاب کنید. این هدیه طلایی ظریف برای همسر شما انتخاب مناسبی برای لباس‌های سنتی و همچنین غیر رسمی است.

4. گردنبند سفر: گردنبند سفر طلا نماد یک لحظه خاص، رویا یا سفر با شریک زندگی شماست. این هدیه سالگرد عالی برای همسر شما است زیرا یادآور سفر زیبایی است که هر دوی شما در آن آغاز کرده‌اید.

5. انگشتر ابدیت: انگشتر ابدیت یا انگشتر بی نهایت، انگشتر زیبایی است که از طلا ساخته می‌شود و گاهی با سنگ دور آن ست می‌شود. دایره حلقه نشان دهنده ابدیت است و جواهری عالی برای هدیه همسر در سالگرد ازدواج است.

طلا همیشه جایگاه ویژه ای در قلب همسر شما خواهد داشت. بنابراین، پیش بروید، یک کالای هدیه طلایی را انتخاب کنید و آن را یک سالگرد به یاد ماندنی کنید.

انگشتر ست طلا

 

 

به این محصول امتیاز دهید:
یک نظر برای این مقاله بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلدهای اجباری با * نشان گذاری شده‌اند.